İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


Zahide ile Yetiş Hayata 11.09.2014 / Hayri Gözlükgiller'den Büyümeyi Hızlandıran Karışım

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hayri GÖZLÜKGİLLER, Zahide ile Yetiş Hayata’da sorularınızı cevaplıyor…Bıldırcın yumurtası ne işe yarar? Çocuğunuzun tansiyon sorunu varsa ne yapmalısınız? İşte astıma şifa olan karışım…Deniz kadayıfı mucizesi…İşte Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in uyguladığı kür... Boğaz enfeksiyonuna ve bademciklere iyi gelen kürü Dr. Hayri GÖZLÜKGİLLER tarif ediyor...Dr. Hayri GÖZLÜKGİLLER ‘den çocukların boyunu uzatan balık maması tarifi…Çocuklara balığı sevdirmenin püf noktası…İşte Zahide Yetiş’în kına gecesinde yaşananlar…Stüdyoda duygusal anlar…Annelerin gözyaşları sel oldu…Bebek sahibi olmak için Zahide Yetiş’e başvuran Filiz Hanım’ın büyük mutluluğu…Filiz hanım tüp bebek yöntemiyle anne oluyor…Muhabirimiz Sinan Coşkun ile hastaneden canlı bağlantı…Muhabirimiz Sinan Coşkun ile semt pazarından canlı bağlantı…Bu aylarda hangi sebzeyi yemeli, hangisini yememeli?İtalyan şefimiz Danilo’dan somon balıklı hamburger tarifi…Bu hesap Zahide Yetiş'in resmi YouTube Hesabıdır...Zahide Yetiş, 1979 yılında Avusturya, Viyana’da doğmuştur. Babası burs kazanıp okul için Viyana’ya gittiğinde yeni evli imiş ve Zahide orada doğmuştur. "Allah’ın emir ve yasaklarına uyan” demekmiş Zahide’nin anlamı. Anne tarafı Yunanistan - Selanik, baba tarafı Kütahya'dan İzmir'e gelmiştir. Bir kız, üç erkek kardeşi vardır. Zahide Yetiş çok küçükken anne babası boşanmışlar, o babaannesinin yanında İzmir’de büyümüştür. Ortaokul ve Lise yıllarında Güzel Konuşma, Şiir Okuma ve Kompozisyon Yarışmalarında birincilikler aldı. Lise eğitimini İzmir Özel Fatih Koleji’de tamamladı. Ardından 9 Eylül Üniversitesi Satış Yönetimi ve İşletme Bölümünden mezun oldu.Çocukluk yıllarında TRT'de belgesel seslendirmeleriyle televizyonculuk hayatı başladı. Reklam Seslendirmeleri yanı sıra Haber Spikeri ve Metin Yazarı olarak görev yaptı.TV8 'de “Kentlerin Dili” adlı programla Türkiyeyi dolaşarak 25 ayrı şehrin yarı belgesel programını yaptı. Altı yıl boyunca Türkiye'nin ilk Teknoloji Programı olan ‘İnternet TV’ yi sundu, ‘İnternet Dünyası’ adlı bir gazete köşesi hazırladı.İzmir Fatih Kolejinde Diksiyon Güzel Konuşma ve Artikülasyon dersleri verdi.TRT Kurumunda, İzmir ve Ankara televizyonlarında "Genç Gözüyle Tartışma" , "İnternet TV", "Türk Site", "Gün Başlıyor", "Şans Karesi" ve "İzlenimler" gibi kadın, eğitim, kültür, eğlence ve tartışma ve yarışma programlar yapmıştır.Kanal D’de yayınlanan tam üç sezon Doktorum Programını Op. Dr. Aytuğ Kolankaya ile beraber sundu. Daha sonra ATV'de “Zahide’yle yetiş hayata” adlı programda sunuculuk yaptı.Zahide Yetiş bir kere evlenip boşandı.Zahide Yetiş, işadamı Cem Arısoy ile Paris'te 16 Eylül 2014 tarihinde evlendi. 19 Eylül 2014 tarihinde de İstanbul Kuruçeşme'de düğün yaptı.https://www.facebook.com/pages/Zahide-Yetişhttps://www.facebook.com/zahideileyetishayatahttps://plus.google.com/107180962871782539888/posts?pageId=109195047094158542712https://twitter.com/ZahideYetisAtvhttps://twitter.com/ZahideYetis

Özel Video

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by İbrahim Saraçoğlu - Kategori: Diğer Sağlık Videoları
867 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.