İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


Sedef Hastalığı Ve Egzama Tedavisi Dut Kurusu Kürü İbrahim Saraçoğlu Sedef İçin

Sedef Hastalığı ve Egzama Tedavisi Dut Kurusu Kürü İbrahim Saraçoğlu Sedef İçin Atopik Egzama Nasıl Geçer-Egzamaya İyi Gelen Bitkiler

Kür için gerekli olan malzemeler:  dut kurusu, yulaf samanı

Kürün hazırlanması: yeşil yulaf samanını birkaç dakika kaynatarak çayı yapılacak.

Kürün uygulanması:  yulaf samanı çayını yapacak. Bir tutam hatta bir tatlı kaşığı bile yeterli. Bu yapılan yulaf samanı çayı ile o bölgeleri ıslatacak

Atopik egzamada dikkat etmesi gerekenler . sarımsak domates, acı baharat, taze üzüm tüketiminden uzak duracak. Bunlar azdırır.

Kürün iyi geldiği hastalıklar:  ellerde olan egzama için dut kurusu, saçlarda olan egzama (atopik egzama)

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by İbrahim Saraçoğlu - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
13,744 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

  • adanan Ekleme Tarihi 50 yaşındayım.bacak aralarımda kızarıklar var yayılıyor,sedefe benziyor.ne tavsiye edersiniz.
  • isimsiz Ekleme Tarihi teşekürler
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.