İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


Prof. Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu Safra Kesesi Çamuru için Kür

Prof. Dr.İbrahim Adnan Saraçoğlu Safra Kesesi Çamuru için Kür

Kür için gerekli olan malzemeler:  İğde, kırk kilit, kara hindi bağ

İğde kürü hazırlanması:  bir bardak suda iğdeler 6-7 dakika kaynatılacak. İğdelerin kabuğu hafifçe yırtılmalıdır bu şekilde içine su rahatça girmesi için bu şekilde yapılmalıdır. Bu şekilde kaynatılmalıdır. İğdelerin seçimi önemlidir. Kabuğunu kaldırdığınızda beyaz süt gibi görüntüsünün olması gerekiyor eğer kahverengileşmiş ise yapacak bir şey yok o iğdeler kullanılmamalıdır.

Kırkkilit kürü hazırlanması: bir tutam kırk kilit bitkisi bir bardak suda 5 dakika kaynatılacak.

Karahindibağ kürü hazırlanması:  bir tutam kara hindi bağ  bir bardak suda 5 dakika kaynatılacak.

Kürün uygulanması:  iğde kürünü sabahleyin ya da öğle yemeğinden önce içilmeli. Akşam yemeğinden önce ya da öğle yemeğinden önce içilmeli. Bu ikisi beraber kullanılır. Öğleden evvel iğde kürü öğleden sonra akşam yemeğinden önce kırk kilit kürü.  Bu kür en az 21 gün en fazla 30 gün uygulanacak.  Bu iki kür bittikten sonra kara hindi bağ kürü uygulanmalıdır. Kara hindibağ kürü de bir ay bu şekilde kullanılmalıdır.

Bu kür uygulamaları sonucunda ya safra kesesi taşı erimiştir ya da küçülmüştür. Safra kesesi taşı erimemiş de küçülmüş ise bu kürlerden tekrar uygulamak gerekir.

NOT: safra kesesinde çamur var ve hekim iltihaplanma olmasın diye antibiyotik vermişse bu antibiyotik kullanımı sonucu o çamur safra kesesi taşına dönüşecektir. Antibiyotikler bu durumda enfeksiyonu temizlemek için mecbur olarak kullanılmaktadır.

Kürün iyi geldiği hastalıklar:   Safra kesesinde çamur, safra kesesi taşı 

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
21,894 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.