İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


Panik Atak Depresyona Anksiyete Bunalıma Bitkisel Çözüm Maydanoz Ispanak Kürü

 İbrahim Saraçoğlu Depresyon Kürü

 Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu depresyona iyi gelen bitkisel kürleri açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun depresyon kürünü bu makalede inceleyebilirsiniz...

 
Depresyon teşhişi ile doktor tarafından ilaç yazıldı fakat kullanmak istemiyorum. İlaç yerine ne kullanabilirim?

Günümüzde ruhsal sıkıntı, anksiyete ve depresyon insanlarda artan bir şekilde görülmeye başlamıştır. Korku duygusunun (anksiyete) oluşumunda önemli rolü olan faktörlerden bir tanesi CR  (Corticotropin Relaeasing) hormonu beynimizin, değişik bölgelerindeki sinir hücreleri tarafından salgılanan bir hormondur. CR-Hormonu'nun ilgili reseptörlerinin kontrol edilmesinde maydanozun bazı  etkin maddeleri önemli rol oynayabilmektedir.

 Merkezi sinir sisteminde, noradrenalin ve seretonin azlığı, depresyona neden olabilmektedir. Seretonin hormonunun fazlalığı da panikatağı tetikleyen bir durumdur. Bu nedenle sağlıklı bedensel ve  ruhsal bir yaşam için hormonların dengeli çalışması çok önemlidir.


 Ispanak - Maydanoz - Tere Kürünün Avantajları Nelerdir?

 Bu kürü uygulamaya başladıktan sonra yavaş yavaş çevre ile iletişime daha kolay başlama, düşüncelerdeki sakinlik ve rahatlık kendisini göstermeye başlar, isteksizlik, sersemlik ve anksiyete de  giderek azalma başlar. Yan etkisi yoktur, kan spekturumunu da olumsuz etkilemez. Fiziksel performansta düşüş, konsantrasyonda azalma, sersemlik, sabah kalkıldığında uyuşukluk, aşımı  kullanımdan dolayı toksisite, bağımlılık ve kürü bırakamama gibi korkutu yan etkiler söz konusu değildir.

Depresyona karşı kullandığımız Ispanağın içerisinde hakikaten etkin maddeler vardır fakat vücut bunu doğrudan alamıyor.
Vücudun ıspanağın içindeki etkin maddeleri alabilmesi için maydanozun desteğine ihtiyaç duymaktadır.


Depresyon Kürünün Kullanımı: 

Sabahları alınan ıspanakla beraber MAYDANOZ tüketilmeli, akşamları ise ıspanakla bereber TERE kullanılmalıdır.


Depresyon Kürünün Hazırlanışı: 

Saplarıyla birlikte beş-altı yaprak ıspanak ve on-oniki tane maydanoz saplı olarak kaynamakta olan yarım litre suya atılır ve ağzı kapalı olarak hafif ateşte üç dakika yavaş yavaş haşlanır. Soğuduktan sonra suyu içilir. Her gün sabah taze olarak hazırlanır. Aynı günün akşamı ise ıspanak ile tere karışımı hazırlanır. Kaynamakta olan yarım litre suyun içerisine beş-altı adet saplarıyla birlikte ıspanak ve dokuz-on tane tere (saplarıyla beraber) atılır ve ağzı kapalı olarak hafif ateşte üç dakika haşlanır. Ilıdıktan sonra suyu içilir. 

Sabah ve akşam için ayrı ayrı hazırlanan bu karışımlar bir hafta boyunca her gün uygulanır. Bir hafta her gün uygulandıktan sonra ikinci haftada iki güne bir uygulanırken, üçüncü haftada üç günde bir uygulanır. Sonraki haftalarda haftada bir olmak üzere iki ay boyunca uygulanır ve kür tamamlanmış olur. İhtiyaca göre bu kür altı ayda bir tekrarlanabilir. 

Her iki karışım da yemekten yarım saat önce veya yemekten en az bir saat sonra içilir. (Kullanacağınız tere ve maydanozun sararmamış olmasına dikkat ediniz. Sabah maydanoz ve ıspanak, akşam ise ıspanak ve tere otu karışımı uygulanır.)


 

İbrahim Saraçoğlu Panik Atak Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu panik atak tedavisini ve panik atak tedavisine iyi gelen bitkisel kürleri açıklıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun panik atak tedavisine iyi gelen bitkisel kürlerini bu  makaleden inceleyiniz...

Sabah İçin  Gerekli Malzemeler: 5-6 yaprak taze ıspanak, 10-12 maydonoz saplarıyla birlikte, 3 bardak kaynamış su

Yapılışı ve Kullanım Şekli: Ispanakları ve maydonozları suyun için atın. 3 dakika kaynatın. Suyunu için.

 Akşam İçin Gerekli Malzemeler:  5-6 Yaprak ıspanak, 8-10 yaprak ter saplarıyla olacak. 2.5 bardak su

 Yapılışı ve Kullanım Şekli: Ispanakları ve tereleri kaynayan suyun içine atın.3 dakika kaynattıktan sonra suyunu için.

UYARI: Bu kür hergün, günlük  olarak hazırlanıp taze içilmelidir. Yoksa bir etkisi olmaz.

 

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by İbrahim Saraçoğlu - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
39,146 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.