İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


Ödem Söktürücü Bitkisel Kür İbrahim Saraçoğlu Kiraz Sapı Ödem Atıcı Bitkisel Çözüm

Ödem Söktürücü Bitkisel Kür İbrahim Saraçoğlu Kiraz Sapı Ödem Atıcı Bitkisel Çözüm

Kür için gerekli olan malzemeler: Lahana, Kiraz sapı, çınar yaprağı

Lahana kürü hazırlanması: İri lahanaların en dış yaprağından 2-3 yaprak alınarak 2-3 bardak suda kaynatılacak.

Kiraz sapı kürü hazırlanması: 25-30 tane kurutulmuş kiraz sapı bir bardak suda 5 dakika kaynatılacak. Kiraz saplarını atmamak lazımdır. Kurutulduktan sonra 1 sene karanlık bir ortamda muhafaza edilerek gerek duyulduğunda kiraz sapı çayı yapılabilir.

Çınar yaprağı kürü: Çınar yaprağı 60-70 tane toplanarak tahta masada ya da bir bezin üzerine koyularak gölgede kurutulur. Kurutulurken günde bir defa alt üst yapıp yaprakları çevirmek lazımdır. Yapraklarda mantar oluşmaması için çevirerek kurutmak gerekmektedir. Bu yapraklardan çay yapılıp içilebilir. Bunlar doğal eczanedir.

Kürlerin uygulanması: hazırlanan lahana suyu içilecek. İçilen bu lahana suyu ayaklardaki ödemleri tedavi etmekte yardımcı olmaktadır. Aynı şekilde hazırlanan kiraz sapı suyu içilecek. Özellikle bayanlar regl dönemleri öncesinde kullanırlarsa bu dönemden önce oluşan şişkinlikleri alır. Toplanan suyun atılmasında çok faydalıdır.

Kürün iyi geldiği hastalıklar:  Ayaklarda ödem. Bahar yorgunluğu, vücutta su toplanması

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
22,301 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.