İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


Nasıl Sakal Çıkarılır (Kesin Çözüm)

Dönemimiz gençlerinin en büyük problemlerinden birinin sakal olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Kimisi çok erken yaşlarda bu durumdan haksız yere şikâyetçi olurken kimileri ise gerçekten sakal çıkmama konusunda sıkıntı yaşıyor.
Sakal Nasıl Çıkar

Dönemimiz gençlerinin en büyük problemlerinden birinin sakal olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Kimisi çok erken yaşlarda bu durumdan haksız yere şikâyetçi olurken kimileri ise gerçekten sakal çıkmama konusunda sıkıntı yaşıyor. Belirli bir yaşa gelmiş olup sakallarının çıkmasında problem yaşayan kişiler için birkaç doğal tedavi yöntemlerinden bahsedeceğiz.

minoxidil-sakal-serumu-sakal-cıkarıcı

Minoksidil Sakal Losyonu İle Hızlı ve Kalıcı Sakal Çıkarma İçin Tıklayın
Minoxidil Saç ve Sakal Çıkarıcı Losyon % 100 Kesin Sonuç


Badem yağı sürmek
Sakal çıkmasını istediğiniz bölgeye badem yağı sürmek hiçbir işe yaramayacaktır. Badem yağı var olan tüylerin sertleşmesinde, canlanmasında bir rol oynar fakat olmayan tüylerin çıkmasında yardımcı olmayacaktır. Eğer ufak tefek tüyleriniz var ise badem yağı sürebilirsiniz.

Jilet vurarak sakal çıkarmak
Belirli aralıklar ile var olan tüyleri jiletle alarak sakal çıkmasında yardımcı olabilirsiniz. Fakat diğer işlemler gibi bu işlemi de asla sık sık gerçekleştirmemelisiniz. Sık sık jilet ile tıraş olduğunuz takdirde yüzünüzde başta sivilce olmak üzere çeşitli cilt problemleri meydana gelebilir. Ve jileti aşağıdan yukarıya, yani; tersten vurarak tıraş olmanın bir yararı yoktur. Bu sakallarınızın düzensiz bir biçimde çıkmasına sebebiyet verecektir. Tıraşı yukarıdan aşağıya düzgün bir şekilde olmalısınız.

Sarımsak yöntemi
Sakalları ile problem yaşadığını söyleyen herkese hemen hemen verilen ilk tavsiyelerden birisi sarımsaktır. Fazlaca tavsiye edilmesi elbette çoğunlukla işe yaraması ile orantılıdır. Bu güne kadarki geri bildirimleri dikkate alarak konuşacak olursak; sarımsak gerçekten sakal çıkarma konusunda etkili bir yöntem.

Gelgelelim sarımsak ile yüzümüze nasıl bir işlem uyguluyoruz da sakalların çıkmasında yardımcı oluyor…

İlk önce yüzümüzü ne kaynar ne de soğuk, ılık bir su ile güzelce yıkıyoruz. Buzdolabımızdan bir adet buz alıyoruz ve yüzümüzde eriterek gezdiriyoruz. Bu işlemi uygulamaya başlamadan önce yüzümüzde yeni yeni çıkmaya başlayan tüyler var ise onları jiletle düzgün bir şekilde alıyoruz. Buzu gezdirdikten sonra bir diş sarımsağı alıp dövüyoruz ardından elimize alıp sakal çıkmasını istediğiniz noktalara yediriyorsunuz. Bu işlemi uygularken yüzünüzün hassasiyetine göre değişebilecek oranlarda yanma hissedebilirsiniz. Yanma hissettiğiniz zaman bir şeylerin ters gittiğini düşünmeyin, gayet normal bir tepki olduğundan işleminize devam edin. Sarımsağı çok uzun süre yedirmeye çalışmak yüzünüzü tahriş edecektir o yüzden fazla yıpratmadan işlemi uygun gördüğünüz zaman bırakın.

Bu yöntemi sık sık uygulayarak daha hızlı bir sonuç elde edeceğiniz yanılgısına asla kapılmayın. Sık sık değil belirli aralıklar ile (5 günde bir ideal) uygularsanız daha sağlıklı olacaktır.

Ayrıca saçlarında da belirli bölgelerde sıkıntı yaşayanlar sarımsağı saçlarında da kullanabilirler. Saçlarında kullanan kişilerde oldukça etkili olduklarına dair geri bildirimlerde bulundular.

Tüm bunlar işe yaramadıysa
Tüm bu yöntemler işe yaramadıysa doktor yolu gözüküyor demektir. Umutsuzluğa kapılmanız gereken hiçbir şey yok. Gelişen teknolojiler ile çok basit bir şekilde sakal ekimleri yapılabiliyor. Fakat tabii ki belki de ekime ihtiyacınız yoktur, bunun cevabını doktorunuz verecektir…

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by İbrahim Saraçoğlu - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
32,297 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

  • eren Ekleme Tarihi çıktı 4 tane tüğ
  • Aumar Ekleme Tarihi Linki kopyaladım 3 hafta sonra görüşmek dileğiyle şimdiki resmimi çekicem ve 3 hafta sonraki resmimi çekip buraya yazıcam.
  • zaaa XD Ekleme Tarihi ibrahim agla :D
  • ibrahim Ekleme Tarihi hocam dediğinizi yaptım ama yüzüm tahriş oldu çok kötü oldu şimdi napıcam ben yaşım 17
  • ibrahim Ekleme Tarihi hocam dediğinizi yaptım ama yüzüm tahriş oldu çok kötü oldu şimdi napıcam ben yaşım 17
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.