İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


Kulak İltihabı Olanlarlar İçin Kür

Kulak İltihabı Olanlarlar İçin Kür

Kulak İltihabı Olanlarlar İçin Kür - TRT DİYANET

Kulak iltihabı için soğan kürü

Gerekli olan malzemeler: Soğan  ve suyunu çıkarabilmek için sarımsak presi yada meyve sıkacağı

Kürün hazırlanışı: Soğan  dış kabuğunu alın ince kahverengi kabuğunu soyduktan sonra  madeni para büyüklüğünde bir kabuk alıp sarımsak presinin içine koyun oradan 4 -5 damla soğan suyu çıkar. Soğan suyunu çıkarmanın en doğru yolu budur.  Bir soğan bütün olarak meyve presinden geçirildiğinde de suyu çıkar. Bize lazım olan 4-5 damla olduğu için fazla olarak elde edilen su daha sonra işimize yaramayacaktır. (Soğan suyu fermente olup çabuk bozulduğu için)

Kürün Uygulanışı:  Soğan suyunu ağrıyan kulağa damlatmak gerekecektir. Eğer damlatmaktan çekiniliyorsa kulak çöpünü soğan suyuna iki üç defa daldırıp o çöp ile kulağı temizlemek gerekiyor.

Kür ne kadar uygulanmalı: kürü fazla uygulamak doğru değildir. 2 damladan fazla damlatmamak lazımdır. Birkaç dakika içinde ağrı geçecektir.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by İbrahim Saraçoğlu - Kategori: Kulak Burun Boğaz Sağlığı
29,228 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.