İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Uyku Limon melisa çayı Kan şekeri Lavanta Çiçeği

İbrahim Saraçoğlu Uyku Limon melisa çayı Kan şekeri Lavanta Çiçeği

Kür için gerekli olan malzemeler: Limonmelisa, lavanta çiçeği

Kürün hazırlanması: limonmelisa aktarlarda satılmaktadır. Normal adaçayı yapılır gibi hazırlanabilir. lavanta çiçeği tülbente sarıp yastığın içine doğru koyulmalıdır.

Kürün uygulanması:  yemekten sonra içilebilir birde yatağa gitmeden yarım saat önce içilebilir. Kendinizi gergin hissettiğinizde limonmelisa çayı içilmeli. Kan şekerini de düzenleme etkisi vardır. Limonmelisa hazır süzme paket şeklinde satılmaktadır. Sallama çay gibi yapılabilir.

Lavantayı yastığın iç kısmına koyulması ile onun etrafa yaydığı kokusu da uyku problemi olanlara fayda sağlayacaktır. Lavanta kokusunun sakinleştirici bir özelliği vardır.

Kürün iyi geldiği hastalıklar:     sağlıklı ve rahat uyuma kürü, uykusuzluk çekenler

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
7,447 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.