İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Tırnak Mantarı

İbrahim Saraçoğlu Tırnak Mantarı

Kür için gerekli olan malzemeler : portakal nergizi (aynı sefa bitkisi)

Kürün hazırlanması: 10-15 gram aynısefa bitkisi bir bardak suda 5 dakika kısık ateşte kaynatılacak. Kaynayan su Ilımaya bırakılacak.

Kürün uygulanması:  Hafif ılıdıktan sonra süzülecek. Süzülen suyun içine ayak parmağı ise ayak parmağını el parmağı ise el parmağını sokacaklar. 15 -20 dakika beklemesi gerekiyor. Bu işlemi bir gün durup bir gün yapacaklar. Tırnaktaki mantarında başarı oranı %20’dir.  Bazı durumlarda tırnağın çekilmesi gerekebilir.  Bu mantarların çok çeşitleri vardır. O nedenle farklı farklı mantarlar vardır. Bazıları çok inatçıdır. Bazı durumlarda modern tıbbın ilaçları bile bazı mantarlar için etkili olamamaktadır. Başarı oranı %20’dir.

Kürün iyi geldiği hastalıklar:  El ve ayakta oluşan tırnak mantarı 

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
19,373 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.