İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Şeker Hastalığı için Öneriler

Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu Şeker Hastalığı için Öneri

Kür için gerekli olanlar: çörekotu yağı, dikkat edilecek en önemli şey çörekotu yağı soğuk pres olarak üretilmiş olmalıdır. Bu önemlidir. Eğer sıcak pres üretilmişlerse üretim sırasında zararlı etken maddeler ortaya çıkmaktadır.

Kürün uygulanışı:  sabah kahvaltından önce ve akşam yemeğinden önce bir tatlı kaşığı çörekotu yağı alınmalı. Bu şekilde yapıldığında kan şekerleri yükselmeyecek daha kolay kontrol altına alınabilecek.

Küre yardımcı durumlar: kızartmalardan, trans yağlar olan katı yağlardan uzak duracaklar. Birde insilün dirençleri varsa ve insilün değerleri yüksek oluyorsa sinirli ot çayı ile bu dengelenebilir. 

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
28,628 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

  • Mehmet YILDIRIM 05336339472 Ekleme Tarihi Sayın hocam 1.Mart 2017 tarihinde kan tahlili sonucuna göre HbA1C em 9,8 Glukoz um 182 çıktı bu arada şeker için Diaformin 100mg veBetanorm,mr 30mg ilaç kullanıyorum. ayrıca tansiyon ve kalp için ilaç kullanıyorum. şeker için zeytin yapragı çayı kullanabilirmiyim yoksa başka bir kür önerebilirmisiniz . Teşekkür ederim.
  • aliye Ekleme Tarihi teşekkürler
  • bedell Ekleme Tarihi yeğenim beş yaşında ve tip bir şeker hastası ..rica etsem çüzümü varmı
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.