İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Reflü - Gastrit Bitkisel Tedavisi

İbrahim Saraçoğlu Reflü - Gastrit Bitkisel Tedavisi

Kür için gerekli olan malzemeler : Aynısafa(portakalnergizi), kök zencefil , lahana, hardal tohumu

Kürün hazırlanması: 5 -6 gram bir bardak suda kaynatılması gerekiyor.

Kürün uygulanması:  kaynatılan çay içilecek. İlk bir hafta günde iki defa. Hazırlanan bu çay öğleden evvel ve akşam içilmesi iyi olur. Mide bulantısı olduğunda aynısefa çaylarının arasında bir yerde  ise zencefil çayı içilecek. Mide bulantısına iyi gelecektir.

Bacak ağrıları için Lahana kürü: 15 dakika 2 tane büyük dış yaprakları 2-3 bardak suda ağzı kapalı olarak kaynatılacak. Lahana suyu hazırlanacak. Hazırlanan lahana suyu 15 gün boyunca içilecek. Her gün taze ve yeni su hazırlamak gerekmektedir.   Eğer lahana bulunamıyorsa  2 çay kaşığı hardal tohumu çiğnemeden yutulabilir.

 Reflü ve gastriti olanların

Dikkat edilecek durumlar: asidik gıdalardan uzak durulacak. Bunlar süt, peynir, yumurta,

 Kullanılması tavsiye edilen bitkiler ise şunlardır: limon, kayısı, elma, incir, yoğurt,

Kürün iyi geldiği hastalıklar:     Reflü sıkıntısı olanlara, gastrit, ülser, yutma sorunu, bulantı, lahana kürü: bacaklardaki ağrılar için 

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
26,869 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

  • betül Ekleme Tarihi hocam 20 gün önce keyfim kaçtı hastaneye gittim kalpten şüpelendiler sorun çıkmadı fakat tansiyonum yüksekti daha sonda dahiliye uzmanına gittim şimdi tansiyon ilacı alıyorum bu aradada pisikiatrisede gittim doktorumun tanısı kaygı fakat midemde sanki gurul gurul şişkinlik beni rahatsız ediyor bu aradada sanki kalbim midemde atıyor
  • metin Ekleme Tarihi peynir ve yumurta tüm gastrit diyetlerde yenilmesi tavsiye ediliyor,
    şimdi kullanmayacakmıyız hocam
    ayrıca kahvaltıda ne tüketeceğiz.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.