İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Mide Hastalıkları Yanma Ülser Gastrit Reflü

İbrahim Saraçoğlu Mide Hastalıkları Yanma Ülser Gastrit Reflü

Prof. İbrahim Saracoglu Hayat Kürleri - Mide Hastalıkları

Kür hangi durumlarda uygulanmalı: Mide yanması, mide iltihaplanması, ülser   

Mide yanmasının sebepleri: Mide yanması bizim insanımız akşamları çok yemek yiyor.  Bu nedenle mideden mide asidinin yemek borusuna doğru çıkmasına neden oluyor. Bu asitte midede yanma meydana getiriyor.

Mide yanması için kürün uygulanması: İki yudum süt türk kahvesi fincanı kadar soğuk süt dolaptan çıkarıldığı. Fazla değil iki yudum. iki dakika sonra o yanma yok olur. 20 dakika sonra tekrar başlayabilir gene iki yudum. Dört beş saat sonra tekrar başlayabilir. Gene iki yudum soğuk süt.

 Küre yardımcı durumlar: Çay fincanı dolusu taze sıkılmış havuç suyu mideyi destekler hemde unutkanlığa karşı iyidir.  Ayrıca mideyi ülsere ve gastrite karşı korur. Mide yanmasına karşı ertesi gün bir silah oluşturur. Koruyucu ve önleyicidir. Havuç suyu en fazla günde iki defa kullanılabilir. Günlük bir çay bardağını geçmeyecek. Havuç suyu mide yanmalarında ve ağrılarında iyi bir destek iyi bir yardımcıdır.

Brokoli /karnabahar/kırmızı lahana kürünün faydaları:  mide çeperinde yaşayan zararlı bakteri olanheliko bakter pilori için güçlü bir silahtır. Brokoli  ülsere karşıda koruyucudur. karnabaharın içerisindeki etkin madde bulunmaz bir nimettir. Gefernato hem kolon kanserine karşı hem mide kanserine karşı mükemmel koruyucudur.  Başlangıç aşamasında önleyicidir. U vitamini kırmızı lahanadan elde edilir. U vitamini tableti olmaz illa sıvısı olarak tüketilmelidir. U vitamini gastrit için bulunmaz bir nimettir.

Kürün hazırlanması: Brokoli ve Karnabahar çiğ olarak değilde haşlanmış olarak tüketilmelir. Kırmızı lahana çiğ olarak yani salatalarda tüketilebilir. 

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
39,666 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

  • FATİG Ekleme Tarihi GFFDGGG
  • burhan Ekleme Tarihi hayırlı günler hocan bende ülser , reflü bulunmakta ilaçla geçmedi ne önerirsiniz . teşekkürler.
  • orhan yavuz Ekleme Tarihi hocam saygılar benim midemde antral gastrit hiatal herni 2.3cm ne yapmam gerekir yardımcı olursanız sevinirim
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.