İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Güneş Alerjisi

Güneş alerjisi tedavisi

Yaz aylarında açıkta kalan bölgeler yani kol. bacak ve yüz gibi bölgeleri çok daha dikkatli korumak gerekir.Bu bölgelerde güneş nedeniyle güneş alerjisi oluşur. Bu bölgelerde oluşan güneş alerjisi uygun tedaviyle 1 hafta gibi bir sürede yok edilebilir. Güneş alerjsini geçirmek için antibiyotikli kremler kullanmalısınız. Bu şekilde tedavi süreci en kısa sürede tamamlanacaktır.

Bunun yanında güneş alerjisinin durumuna göre enfeksiyonu önleyici ve iyileşmeyi çabuklaştırıcı antibiyotikli ya da sıvı çekici kremler kullanılarak güneş alerjisinin tedavi süreci hızlandırabilir.Ekranlardan tanıdığınız herbalist Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu sizlere bitkisel öneriler sunuyor. İşte güneş alerjisini geçiren kürler!

İbrahim Saraçoğlu güneş Alerjisi Kürleri

Güneş alerjisine iyi gelen şifalı bitkilerin başında Isırgan otu gelmektedir. AYnı zamanda bir diğer bitki ise keçiboynuzu’dur. Şimdi size bu kürleri nasıl hazırlayacağınızı anlatacağız. Öncelikle belirtmeliyim ki kesinlikle bu iki kürü bir arada kullanmayınız. Önce bir kürü uygulayacak ardından bir hafta ara verdikten sonra diğer kürü uygulamalısınız. 

Isırgan Otu Kürü: Öncelikle suyu kaynatın. kaynayan suyun içerisine ısırgan otu tutamını atınız. Ve bu karışımı yaklaşık 3 dakika birlikte kaynatın. Ardından karışımı ılınmaya bırakın. Karışım ılındıktan sonra bu suyu sabah ve akşam aç karınla için. Bu küre 15 gün devam edin.

Keçiboynuzu Kürü: Keçiboynuzu kürünü uygularken kullanacağınız keçiboynuzu adeti 7 tanedir. Bu keçiboynuzlarını küçük küçük parçalayın. Ardından bu kürü 5 dakika kadar kaynatın ve ılınmaya bırakın.Bu suyu hergün sabah kahvaltı sırasında ve akşam yemeğinden önce bir bardak için. 3 günde bir de yenisini hazırlayın. Bir boyunca da bu kürü uygulayın.

NOT: Bu kürleri ardarada kullanın. Ancak aralarında bir hafta bırakın. Ve yılda 2 kere bu kürü uygulayın.

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by İbrahim Saraçoğlu - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
21,346 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.