İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Göğüs Sıkılaştırıcı Kür (incir cekirdegi yagi)

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Sıkılaştırıcı Kür (incir cekirdegi yagi)

Kür için gerekli olan malzemeler : üzüm çekirdeği yağı, incir çekirdeği yağı

Kürün hazırlanması:  1 oranda üzüm çekirdeği yağı, 2 oran incir çekirdeği yağı yani  bir tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı,  iki tatlı kaşığı incir çekirdeği yağı karıştırılıyor.

Kürün uygulanması: Karışım dıştan yavaş yavaş sürülecek. İlk hafta günde bir sabah bir akşam 2 defa uygulanacak.  Ondan sonra günde bir defa uygun bir zamanda uygulanacak. 2-3 ay boyunca bu yağ karışımını uygulamak gerekiyor. Hemen sonuç alınmaz zamanla sonuç ortaya çıkacaktır. Uygulama 2-3 ay kullanıldığında sıkılaştığı görülecektir.  

 Kürün iyi geldiği hastalıklar: Göğüs sarkmalarına karşı ve göğüs sıkılaştırıcı kür   

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by İbrahim Saraçoğlu - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
24,825 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.