İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

İbrahim Saraçoğlu Göğüs Büyütme Kürü

Kür için gerekli olan malzemeler : Şerbetçiotu, hayıt tohumu, avakado, beyaz kuru üzüm, ceviz, çikolata,

Kürün hazırlanması: 5-6 gram şerbetçi otu bir bardak suda 8-9 dakika kaynatılacak.

Kürün uygulanması: şerbetçi otu çayını ılıdıktan sonra süzüp suyunu içmek gerekiyor. Günde bir defa 30 gün boyunca bu şerbetçiotu çayı içilecek.   

 Not: Bu bitkilerin doğru türlerini kullanmak gerekiyor. 16 ile 30 yaş arasındakiler bunu kullanabilirler. 35 yaş üzerindekiler için yapacak fazla bir şey yok.

Beslenme programı olacak.  Hem bir ay boyunca şerbetçi otu çayı içiminde hem de 2. Ayda içilecek hayıt tohumu kürü uygulamasında beslenme programı uygulanmalıdır. Bu program ise şu şekilde olacaktır.

Gün aşırı olarak yarım avakado tüketilecek.  Kurutulmuş beyaz üzüm. Kuru üzümün çekirdeklisi olursa çok daha iyidir. Bunun dışında ceviz. Günlük öğünlerde bunlar eksik olmayacak. 2 günde bir 30-40 gram arası sütlü çikolata tüketilecek.

Kürün iyi geldiği hastalıklar:     Göğüs büyütme

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
21,816 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

 • a Ekleme Tarihi 1 bardak suda kaç gr hayıt tohumu kullanılmalıdır
 • btl Ekleme Tarihi avakado mevsimi geçti ama cevap lütfen
 • adsızz Ekleme Tarihi avkado kullanmazsak amacımıza ulasabılır mıyz yne
 • adsızz Ekleme Tarihi avkado kullanmazsak amacıöza ulasabılırmıyz yne
 • İbrahim Saraçoğlu Banned Ekleme Tarihi Göğüs büyütmek için bıçak altına yatmak yerine doğal formüller ile daha dolgun göğüslere kavuşabilirsiniz.

  Öncelikle kullanılan bitkilerin doğru türleri seçilmelidir.

  Kullanım süresi boyunca belirli bir beslenme düzeni de takip edilmelidir.

  İşte Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'ndan göğüs büyüten bitkisel kür tarifi:

  İlk bir ay şerbetçi otu kullanılmalıdır. Şerbetçi otu mayalanmada da kullanılan yardımcı bir bitkidir.
  5-6 gram şerbetçi otunu 1 ay boyunca 1 bardak suda 8-9 dakika kaynatmalısınız. Ilındıktan sonra süzüp suyunu içmelisiniz.

  Daha sonra hayıt tohumu kullanılacaktır. Hayıt tohumunun doğru türünü de kullanmak önemlidir. Aynı şerbetçi otunda olduğu gibi 1 ay kullanılacaktır.

  Her iki bitkiyi de kullanırken beslenmek çok önemlidir. 2 günde 1 yarım avokado, kurutulmuş beyaz üzüm ve ceviz mutlaka tüketilmelidir. Gün aşırı 30-40 gram arası sütlü çikolata da aksatılmamalıdır.

  Göğüs büyütme kürü 16-30 yaş arasındaki kişiler tarafından kullanılabilir. 35 yaş üzerinde herhangi bir etkisi olmamaktadır.

  Aşırıya kaçılmaması çok önemlidir.  PemberNar.Com sitesinde yer alan tüm haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayanız.
  Kaynak göstermeden kullanmayınız.

  http://www.milliyet.com.t r/ibrahim-saracoglu-ndan-dogal-gogus-pembenar -detay-estetik-2111624/
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.