İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


İbrahim Saraçoğlu Ağız yarası AFT B12 yoğurt otu limon suyu

İbrahim Saraçoğlu Ağız yarası AFT B12 yoğurt otu limon suyu

Kür için gerekli olan malzemeler:    limon, yoğurt otu. papatya

Kürün hazırlanması: Bir bardak suda bir tutam yoğurt otunu 5 dakika kaynatıyoruz.  Bir çay kaşığına limonu sıkıyor. Faydasını görmek için limon suyunu taze sıkıp kullanmak gerekmektedir.

Kürün uygulanması:  hazırlanan yoğurt otu çayını ağızda dolaştırıp sonra içilecek

Bir çay kaşığı taze limonu sıkıp ağızda gezdirmek gerekiyor. Günde 2 defa yapılabilir. Arada bazen papatya çayı içilebilir. Ağız içi yaraları yada aft  B12 vitamini eksikliğinden kaynaklanıyorsa bunun hekim tarafından tespit edilip o doğrultuda tedavi uygulanması gerekmektedir.

Kürün iyi geldiği hastalıklar:  ağız içi yarası, aft 

Teşekkürler! Arkadaşlarınıza da önerin!

URL

Bu videoyu beğenmediniz. Dikkate alacağız!

Sorry, only registred users can create playlists.
URL


Ekleme Tarihi by Admin - Kategori: Dr. İbrahim Saraçoğlu Kürleri
13,021 İzlenme


Yorum Yazın

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.