İbrahim Saraçoğlu
Hoşgeldiniz
Giriş


Popüler Makaleler


 • Diş Ağrısına Ne İyi Gelir?

  Diş ağrısının temel nedeni bakteri veya asitlerin diş minesine ulaşmaları sonucu mineleri tahrip etmeleridir. Minelerin yıpranması sonucu ağrının belirmesi dişin tedaviye ihtiyacı olduğunun bir sinyalidir. Bu nedenle dişlerinizi tamamen kaybetmemek için en kısa sürede bir dişçiye gitmeniz gerekmektedir. Diş ağrısı için kesin çözümü diş hekiminden alana kadar sizi ağrıdan kurtaracak basit çözümlere yönelebilirsiniz.  Bu içeriğimizde diş ağrısına ne iyi gelir ağrıları hafifletecek pratik çözümler nelerdir ayrıntılı olarak değinmeye çalışacağız.

  Devamı.. »
 • Cilt Kırışıklıkları İçin Maske Kürü

  Zamanla yüzümüzde sarkıntılar ya da yüz hatlarının esnemesiyle oluşan kırışıklıklar olacak.  Zamanlar aşınan yüz hatları alt taraftan salınarak kırışıklık yapacak. Bu bazıları için yaşlanma belirtisi olarak gözükmektedir. Fakat bu son zamanlarda stresli yaşam ve yoğun yaşamdan dolayı yüz hatları çok erken bozulmaktadır.

  Devamı.. »
 • Göz Altı Morlukları Kürü İbrahim Saraçoğlu

  İş dünyamızın gerginliği günlük yaşamımızdaki sorumluluklardan derken sıkıntı stres içinde yaşlanıp gidiyoruz. Bu nedenle bu işler arasından sıkıntı stresten uyuyamıyorsun uyuma problemi geçiyorsun ya da stresten getirmiş olduğu bazı cilt sorunları çıkıyor. Bu cilt sorunlarının başında gözaltı morlukları gelmektedir. Genellikle düzensiz uyku ve uykusuzluktan olsa da bazı genetik yapıda ailelerde cilt sorunu haline gelmektedir.

  Devamı.. »
 • Safra Kesesine Karşı Kür (İğde, Kırkkilit, Karahindiba) - Dr. İbrahim Saraçoğlu

  İğdenin kokusu sizi alır, başka bir yere götürür. Zencefil de böyledir. Ama İğdenin o yılın mahsülü olması lazım. turuncu rengiolan kabuğunu kaldırdığınızda süt rengi gibi olması lazım. eğer kahverengimsi ise onu kullanmayın. Safra kesesine karşı tabi.

  Malzemeler:
  1-) 5 - 6 adet iğde
  2-) Kırkkilit bitkisi
  3-) Kara hindiba bitkisi

  Devamı.. »
 • İbrahim Saraçoğlu Sinüzit Kürü Bitkisel Tedavisi

  Sinüzit son derece kötü bir hastalıktır çok kötü bir baş ağrısı yapmaktadır. Siz sinüzit olan kişilere şimdi bu sinüziti tanımlayalım. Burun,alın göz çevresi ve şakak çevresinde içi hava ile dolmuş boşluklara sinüs adı verilir. Sinüslerin boyutları kişiden kişiye değişir. Sayıları ile 12 ila 20 civarındadır. Bu sinüsler bir kanal yardımı ile buruna açılır ve bu kanalların iç bölgesinden burun mukozası dediğimiz sıvı geçer. Bu mukoza solunum yolunun ısıtılması ve nemlendirilmesi için gereklidir.

  Devamı.. »
RSS


İbrahim Saraçoğlu

Sitemizde kullanılan tüm makale ve resimler bilgilendirme amaçlıdır. Bu bilgilerin uygulanması tamamen kişiye aittir. Doktor kontrolü haricinde uygulama yapmanız tavsiye edilmez.

İbrahim Saraçoğlu Kürleriİbrahim Saraçoğlu soğan kürü İbrahim Saraçoğlu - Zayıflama Kürü ibrahim saraçoğlu avakado

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME
www.ibrahimsaraçoğlu.com web sitesi kar amacı gütmeyen Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun Youtube video sitesine Herkese açık olarak yüklenen videolarının izlenebildiği bir video portalıdır. Bu site Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu'nun resmi web sitesi değildir. www.ibrahimsaraçoğlu.com sunucularında video barındırılmamaktadır. www.ibrahimsaraçoğlu.com sitesindeki tüm videolar Youtube video sitesinden alınmıştır. Video ve yayınların kaldırılması ve telif hakkı şikayetleriniz için www.ibrahimsaraçoğlu.com iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu kullanarak iletişim kurabilirsiniz. Site yönetimi iletişim yöntemi iletişim sayfasında bulunan iletişim formudur. Her türlü görüş/ öneri/ ve şikayetleriniz için iletişim formunu kullanabilirsiniz. İletişim formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğluna Soru Sormak ve Ürünlerini Satın Almak İçin Resmi web sitesi olan profsaracoglu.com sitesine tıklayın.